Jdi na obsah Jdi na menu
 


Simon Jean-Joseph v TWRC 2010

1. 4. 2010

S potěšením musíme oznámit, že se nám během dnešního dne podařilo uzavřít exkluzivní dohodu s vynikajícím pilotem Simonem Jean-Josephem. Tento bývalý tovární jezdec MS a Mistr Evropy se po krátkých testech v loňském roce rozhodl absolvovat kompletní ročník TWRC 2010, a to s vozem Trabant 601 TWRC v teamu V&Z Motorsport.

Sám jezdec k tomu říká: "Během návštěvy Rallye Krumlov 2009 jsem se náhodou setkal s teamem startujícím v rámci Rallye Legend s vozem Trabant. Protože  jsem tento vůz ještě nikdy v minulosti neřídil, s potěšením jsem uvítal nabídku teamu V&Z Motorsport ke krátkému svezení. Jeho snadné ovládání, adrenalin zažitý při jeho řízení a nezapomenutelný modrý dým při nastartování mě přivedl k myšlence, vyzkoušet si jízdu s tímto legendárním vozem naostro. Po vzájemné dohodě tak usednu do jednoho teamového speciálu v rámci Trabant-Wartburg Racing Cupu v letošním roce a musím přiznat, že na souboje s místními matadory se již velmi těším. Jediným otazníkem pro mě však zůstává doba, za kterou si zvyknu na ovládání vozu s podstatně nižším výkonem, než které jsem řídil doposud...:o))"

Obrazek

Obrazek

Na závěr bychom chtěli velice poděkovat továrnímu teamu Citroen Sport za vstřícnost, se kterou umožnil tuto spolupráci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

podpis

(zajda, 2. 4. 2010 10:43)

samozřejmě...:o)) občerstvení včetně překladatele je zajištěno. letadlo s exmistrem Evropy by mělo přistávat těsně kolem 14.00 na letišti v Plané u Českých Budějovic.....

Podpis

(Doktor, 2. 4. 2010 10:36)

To je perfektní zpráva !! Už se těším na autogramiádu v rámci výstavy vozů TWRC na Mobilsalonu:

http://www.twrc.estranky.cz/clanky/aktuality/twrc-a-mobil-salon-ceske-budejovice


Doufám, že bude zajištěn nějaký překladatel, abychom prohodili společně pár slov pří této příležitosti...