Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rallye Legend Český Krumlov

28. 5. 2012

Hned týden po Rallye Legend v Sedlišti byla na programu již 40. Rallye Český Krumlov a v jejím rámci 6. Rallye Legend Český Krumlov. Na tuto soutěž se po roční odmlce chystala další teamová posádka, a to Radek Zajíc s Josefem Čermínem.

Již dříve před konáním závodu bylo nutné otestovat závodní speciál u FAS a získat na vůz sportovní průkaz. Na autě bylo nutno provést několik úprav, ale nakonec se vše stihlo a úspěšně jsme na náš vůz získali R značky. Když se již zdálo, že vše je připraveno a můžeme se těšit do Krumlova, přišla v neděli před závodem studená sprcha v podobě zničeného závodního motoru. Nakonec padlo rozhodnutí nahradit upravený motor, který nebylo možné z časových důvodů opravit, mnohem seriovějším agregátem. I ten však nakonec celou trať zvládl a posádka Zajíc - Čermín se postavila nejen na slavnostní start v Jelení zahradě, ale po téměř 400 km i na cílovou rampu.

Rádi bychom zde opět poděkovali všem pořadatelům z ÚAMK a ČK Motorsport za naprosto úžasnou rallye, plnou krásných tratí a skvělé atmosféry.

 

 http://www.youtube.com/watch?v=Wraiv7B-HPA&feature=player_embedded
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář