Jdi na obsah Jdi na menu
 


41. Rallye Český Krumlov - Rallye Legend Show

25. 5. 2013

Po roce jsme se opět velmi rádi vrátili do Českého Krumlova, kde byl připraven již 41. ročník stejnojmenné soutěžě, jejíž součástí byla tradičně také Rallye Legend Show. Ta měla letos rekordní účast, když se na start v Jelení zahradě postavilo 28 posádek různých historických skvostů. Mezi všemi typy vozů Škoda se představila v premiéře Škoda 160 RS MTX, z Itálie přijelo několik různých typů Lancií a kromě mnoha dalších zajímavých strojů byly na startu i 2 Wartburgy 353 a náš Trabant 601 R, posádky Radek Zajíc - Josef Čermín.

Počasí letošním závodům zatím moc nepřálo a ani předpovědi na Krumlov nebyly o nic lepší. Ještě v pátek ráno se nad servisní zónou klubalo sluníčko, ale v čas startu již začalo vydatně pršet. Páteční zkoušky se tím staly velmi zrádné, ale sobota ráno ukázala posádkám vlídnější tvář a déšť přišel až po cíli závodu. Díky tomu jsme si všechny legendární rychlostní zkoušky pěkně užili a až na drobné problémy s menším výkonem motoru, který neměl v celém režimu optimální průběh, dojeli až na cílovou rampu.

Naše poděkování opět patří celému pořadatelskému sboru ÚAMK a ČK Motorsport za krásné svezení a neopakovatelnou atmosféru tohoto závodu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FYORTiAFfFM

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář