Jdi na obsah Jdi na menu
 


35. Rallye Agropa Pačejov

9. 8. 2014

Polovina prázdnin a začátek měsíce srpna, to jsou pro fanouška rallye indicie, že se blíží start jedné z našich nejstarších soutěží, Rallye Pačejov, s aktuální názvem Rallye Agropa. Pořadatelé letos oslavili výročí 40. let od pořádání prvního ročníku, který se ve svých začátcích jezdil pod názvem Rallye Osvobození.

Pro nás team je Pačejov domácím závodem a když byla možnost se i letos postavit na start ve třídě Rallye Pravidelnosti, nebylo dlouhého rozmýšlení. Na startu se nakonec objevila pouze  posádka Radek Zajíc - Josef Čermín s Trabantem 601 RS TRS 010. Před závodem se řešilo na autě několik nedostatků, zjištěných při Rallye Bohemia a také hlavní problém, kterým byl motor a podivné zvuky, které sez něj ozývaly. Nakonec z časového důvodu padlo rozhodnutí nechat motor v autě a zkusit zda vydrží. 

Pořadatelé připravili tradičně krásné a technické RZ, objednali hezké slunečné počasí a jako bonus perfektní atmosféru celého závodu. Po celodením krásném svezení, kdy motor vydržel celý den bez problémů fungovat jsme nakonec dorazili na cílovou rampu v Horažďovicích na 2. místě v rallye pravidelnosti.

Nakonec patří opět poděkování pořadatelům, mechanikům a divákům, za skvělý víkend. Speciální dík pak našemu motoru, že vydržel až do cíle :o))

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář